1. Jak się umawiacie to nie piszczie o teraz tylko wyznaczcie termin

2. Moja grupo A. prezydent_TS poprosił o walkowera więc go też dostaje.
3.A My kończymy jutro po meczu jeżęli tylko możecie lub w niedziele w jakiś przyzwoitych godzinach?
Moje gg macie, PRIV'a też macie

4. W Miarę zdajcie mi stan jutro ile rund było w grupach to może termin przedłużymy.
