Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.09.2008, 22:47
1. Jak się umawiacie to nie piszczie o teraz tylko wyznaczcie termin
2. Moja grupo A. prezydent_TS poprosił o walkowera więc go też dostaje.
3.A My kończymy jutro po meczu jeżęli tylko możecie lub w niedziele w jakiś przyzwoitych godzinach?
Moje gg macie, PRIV'a też macie
4. W Miarę zdajcie mi stan jutro ile rund było w grupach to może termin przedłużymy.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując