Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 26.09.2008, 22:23
Nieoficjalnie wiem, że zaplecze trybuny D zostanie oddane wraz z gotową nową C. Jak mówię nieoficjalnie, ale w sumie bardzo prawdopodobnie więc trzymajmy się tej wersji.
Odpowiedz cytując