Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.09.2008, 22:19
Witaj

Tu takie podstawowe informacje: http://www.wisla.krakow.pl/FAQ

A co do biletów w dzień meczu, mecz z Lechią może się cieszyć dośc duzym zainteresowaniem, ale w sumie ciężko wyrokować czy będzie sprzedany komplet na miesiąc przed meczem, jedyne co można powiedzeć ze do tej pory w tym sezonie w lidze nie było kompletu

Tak sektor D jest to sektor dla osób Dopingujących co nie znaczy że na innych jest kompletna cisza, więc na pierwszy mecz mozesz sobie spokojnie wybrać się na przeciwległy E bądz A lub B wzdłuż linni bocznej.

A nieznajomym z forum można ufać tylko trzeba ich dobrze dobierać :]

Pozdrawiam

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów