Witam wszystkich. Kibicem Wisełki jestem od dość dawna. Niesety nie mogłem do tej pory być na R22 ze względu na sporą odległość od Krk. Jednak w najbliższym czasie planuję wybrać się z kumplem na Wisłę, myślałem że dobrym meczem "na pierwszy" raz byłby mecz przyjaźni z Lechią, zawsze chciałem poczuć atmosferę meczu przyjaźni. Wiem że do tego meczu sporo czasu ale lepiej rozeznać się w temacie wcześniej niż żeby być zaskoczonym w ostatniej chwili. Mam z wiązku z tym kilka pytań, jaki sektor byłby odpowiedni dla kogoś kto jest na R22 pierwszy raz

Chce zaznaczyć że nie jestem piknikiem. Jadę do Krk z daleka i chcę pozdzierać trochę gardła

Tylko niech nikt nie pisze "D" "E" czy "A" itp. bo i tak nie wiem który to bo nigdy nie byłem na R22:/ z tego co tu na forum przeczytałem to "D" ( to jest za bramką?) jest najbardziej fanatyczny chyba, a "A" i "B" są dla pikników tak? Niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę

Druga sprawa to bilety, prawdopodobnie Lechia zjawi się sporą grupą więc ciekawy jestem czy nasi Bracia będa razem z nami w sektorze czy bedą na sektorze dla przyjezdnych? i sprawa najważniejsza, czy w dniu meczu będzie można kupić bilety na ten mecz

Niestety nie znam nikogo z Krk i raczej nie ma szans żeby mi ktoś kupił a nieznajomym lepiej nie ufać z tego co tu przeczytałem. Załamałbym się gdyby po przejechaniu sporego kawału drogi który mam do pokonania nie było biletów i nie weszedłbym na stadion. Proszę o wyrozumiałość i jakieś wskazówki. Pozdrawiam cała Wiślacką Brać
