Wyświetl pojedynczy post
marooc
Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 26.09.2008, 21:06
derelor napisał(a):Wyświetl post
Hej mam pytanie ( pewno uznacie je za kretynskie bo nikt z was nie jest czarodziejem i przyszlosci nei przepowiada ) ale czy w dniu meczu bedzie szansa kupic bilet w kasie ? W sumie tak mysle ze skoro mecz o 15:40 i w dodatku czwartek to chyba nie bedzie 100% frekwencji , dlatego chce sie was zapytac kibicow czy mysliscie ze bedzie taka mozliwosc ? mieszkam daleko poza krakowem i nie mam mozliwosci kupic biletu wczesniej
Pewnosci nie ma ale strzelam na 90 procent powinny byc bilety w kasach. Godzina meczu jest tragiczna, bilety też nie tanie i choc wierze, ze jednak ludzie się zbiora i bedzie kilkanascie tys. na komplet raczej nie ma co liczyc.