Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 26.09.2008, 20:48
Moge się zamienić biletami na czwartkowy mecz z Angolami

Bilet mam na sektor E2 był bym zaintersowany wyminą biletu na sektor D1/2/3/4/5 obojętne które miejsce itd.

Chętnych prosze o kontakt na GG: 6624871

P.S: Biletów na sektor A juz nie ma!
Powód: Nie nabijać kolejnych postów !
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 26.09.2008 o godz. 21:10.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"