|
Nie uzalajcie sie tak na Heniem - jesli ma to cos, jako trener, to predzej czy pozniej Gornik zacznie wygrywac, bo wcale kadrowo nie sa tacy slabi , a druzyn do ogrania maja mnóstwo.
Jasne ze 2 tygodnie to nic , dlatego mam nadzieje ze Kasperczak w Gorniku to nie jest taki miesieczny pic na wode.
|