|
Drogi Heniu K. , mój ziomalu coś mi się widzi że KSG> to nie był najlepszy pomysł na comeback , życzę Panu sukcesów ale nie z Górnikiem. Raczej z kadrą ,w PZPN lub może kiedyś jeszcze raz z WISEŁKĄ. Mam nadzieję żę Wisełka dobitnie wybije zabrzanom z głowy sny o potędze, bo na dzień dzisiejszy sportowy sukces w Górniku to jak świni latanie!
|