Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 26.09.2008, 18:45
Mi narazie Polonia Bytom siadła zaryzykowałem kursik ładny mam nadzieję że Lechia dziś wygra.
Oto moje typy :
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
. zakład: 1 '

Odra Wodzisław - GKS Bełchatów
. Twój zakład: 1

Polonia Bytom - Górnik Zabrze
Twój zakład: 1 '

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Twój zakład: X '

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Twój zakład: 1 '

za 2 zł do zgarnięcia 220 zł
Odpowiedz cytując