rzep napisał(a):

5 godzin odczytać kilka obrazków, stanąć na jednej nodze itp to trwa aż tyle? rok temu z 15 minut byłem, w 30 minut opuściłem budynek. co tam jeszcze wymyślili dodatkowo?
|
nie wiem, dzwoniłem i tak mi kobietka powiedziała... może pomyliła rodzaj badań... Skoro tak mówisz, to się tam przejadę w poniedziałek...