Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 26.09.2008, 15:29
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Kolejka dosc przewidywalna jesli chodzi o mocne zespoly. Druzyny z pierwszych miejsc powinny spokojnie ograc swoich przeciwnikow.
Dzisiejsze dwa mecze to spacerek dla Polonii i wygrana Gornika Zabrze.

Wiem ze kibice Wisly nie interesuja sie zbytnio meczami Legii, ale jesli bedziecie mieli chwile to polecam kilka minut meczu zobaczyc bo dojdzie do historycznej chwili ktora niestety wypadla w takim czasie....slodko gorzkie ale jednak historyczne Na 95% ( 5% zostawiam dla "nieoczekiwanych" zmian ktorych mam nadzieje nie bedzie ) wszystko bedzie tak jak ma byc.

Taaaa, chłopie.Czasami mam wrażenie, że niektórzy bardziej się tu Legią i jej wynikami interesują, niż Wisłą.Wystarczy wejść np do tego tematu, w ten czas, gdy gracie o innych porach lub dniach niż my .
Odpowiedz cytując