Kolejka dosc przewidywalna jesli chodzi o mocne zespoly. Druzyny z pierwszych miejsc powinny spokojnie ograc swoich przeciwnikow.
Dzisiejsze dwa mecze to spacerek dla Polonii i wygrana Gornika Zabrze.
Wiem ze kibice Wisly nie interesuja sie zbytnio meczami Legii, ale jesli bedziecie mieli chwile to polecam kilka minut meczu zobaczyc bo dojdzie do historycznej chwili ktora niestety wypadla w takim czasie....slodko gorzkie ale jednak historyczne

Na 95% ( 5% zostawiam dla "nieoczekiwanych" zmian ktorych mam nadzieje nie bedzie ) wszystko bedzie tak jak ma byc.