Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tomekpl
Junior Member
Od: 12.2002
Skąd: Gdynia
Offline
#
518
26.09.2008, 11:49
bilet na mlyn oczywiscie
***PROUD TO BE POLISH***
---------Na każdym kroku walczyć będziemy o to,aby POLSKA Polska byla,aby w Polsce po polsku się myślało---------------
__________________________
>>
www.mazurelk.prv.pl
Tomekpl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomekpl
Znajdź inne posty napisane przez Tomekpl