Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
#
2603
26.09.2008, 09:49
Będzie jeszcze można nabyć na meczu z Arką koszulki derbowe ?
Przeważnie zachowuję się poważnie...
kalvin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalvin
Znajdź inne posty napisane przez kalvin