Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Stone Island
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
3820
26.09.2008, 09:42
http://www.tottenhamhotspur.com/news...kow250908.html
goscie dostaną tylko sektor E5 Nie ma mowy o zadnym A.
Ostatnio edytowane przez Stone Island : 26.09.2008 o godz. 09:53.
Stone Island
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Stone Island