|
Jakby Skorża miał tyle na transfery co Juande Ramos to za rok mamy lige mistrzów a za dwa gramy jak równy z równym z Milanem czy Realem Madryt w półfinale .Jakoś wydaje mi sie Koguty nie potrafią dobrze wydać tych milionów.Sądze że Bednarz zrobiłby to znacznie lepiej
|