Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 26.09.2008, 08:51
Pasowało by wprowadzić na Wiśle te loyality points.Nagle przed meczem pojawiają się nowi kibice, którzy od dawien dawna Wiśle kibicowali.