Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.09.2008, 01:04
derelor napisał(a):Wyświetl post
Hej mam pytanie ( pewno uznacie je za kretynskie bo nikt z was nie jest czarodziejem i przyszlosci nei przepowiada ) ale czy w dniu meczu bedzie szansa kupic bilet w kasie ? W sumie tak mysle ze skoro mecz o 15:40 i w dodatku czwartek to chyba nie bedzie 100% frekwencji , dlatego chce sie was zapytac kibicow czy mysliscie ze bedzie taka mozliwosc ? mieszkam daleko poza krakowem i nie mam mozliwosci kupic biletu wczesniej
jedyne co wiemy to to, że prawie wszyscy właściciele karnetów swoje bilety odebrali. Czyli zainteresowanie jest. O więcej dzwon do klubu, w którym nie udzielają informacji z zakresu przewidywania przyszłości. po prostu jak możesz, to postaraj się zdobyć bilet wcześniej.