|
No bez przesady też, że będzie nie wiadomo jak ciężko. Wiadomo, to TT, zespół z ligi angielskiej gdzie tak na prawdę nie ma słabych zespołów. Mimo wszystko pokazaliśmy w Londynie, że stać nas na dobrą gre i przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz zremisować albo nawet wygrać. Po za tym teraz będziemy grali w na Reymonta i bez względu na to kto do nas przyjeżdża, zawsze ma ciężka przeprawę i z reguły rzadko kiedy ktoś wygrywa z nami na naszym stadionie. A wypadki jak z Lechem zdarzają sie... ale rzadko.
|