Theriona napisał(a):

Mam pytanie czy są realne szanse by zakupić bilet na D lub E we wtorek
|
Na dzien dzisiejszy tego nie wie nikt.
Cytat:
Ile biletów jeszcze zostało
|
A jakie beda jutro numerki w totka?
Takie pytania kieruj do klubu.
Cytat:
Z góry dzieki za odpowiedz
|
Prosze.