Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.09.2008, 21:40
Theriona napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy są realne szanse by zakupić bilet na D lub E we wtorek
Na dzien dzisiejszy tego nie wie nikt.

Cytat:
Ile biletów jeszcze zostało
A jakie beda jutro numerki w totka?
Takie pytania kieruj do klubu.

Cytat:
Z góry dzieki za odpowiedz

Prosze.