Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Theriona
Junior Member
Od: 12.2004
Skąd: Wieś...
Offline
#
36
25.09.2008, 21:37
Mam pytanie czy są realne szanse by zakupić bilet na D lub E we wtorek
Ile biletów jeszcze zostało
Z góry dzieki za odpowiedz
Lechie pozdrawiamy! Śląska pozdrawiamy! Jagę też kochamy!
Theriona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Theriona
Znajdź inne posty napisane przez Theriona