Wyświetl pojedynczy post
Theriona
Junior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Wieś...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 25.09.2008, 21:37
Mam pytanie czy są realne szanse by zakupić bilet na D lub E we wtorek
Ile biletów jeszcze zostało
Z góry dzieki za odpowiedz
Lechie pozdrawiamy! Śląska pozdrawiamy! Jagę też kochamy!