Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.09.2008, 21:22
Tradycyjnie już w okrojonym składzie, tradycyjnie z lekkim ( Kurt... taaa... ;-) ) opóźnieniem, ale udało się Melduję że runda 2 grupy A została wykonana.
Ale ciągle czekamy na Prezydenta i liczymy na to że uda nam się zagrać wszystkie rundy we czwórkę
Odpowiedz cytując