Wyświetl pojedynczy post
Pavay
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice Małe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2594
Stary 25.09.2008, 19:19
Speedy napisał(a):Wyświetl post
Można w kr pograc gdzies w kregle procz fantazy park w placie?
ew ile kosztuje godzina?
Polecam w Jazz Klubie (obok Montelupich) fajna atmosferka + zniżki studenckie.
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
Odpowiedz cytując