Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Pavay
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice Małe
Offline
#
2594
25.09.2008, 19:19
Speedy
napisał(a):
Można w kr pograc gdzies w kregle procz fantazy park w placie?
ew ile kosztuje godzina?
Polecam w Jazz Klubie (obok Montelupich
) fajna atmosferka + zniżki studenckie.
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
Pavay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pavay
Znajdź inne posty napisane przez Pavay