Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kamil1906tsw
Member
Od: 02.2008
Offline
#
2592
25.09.2008, 19:16
Kiedy bedzie jakieś info co do wyjazdu do Zabrza
Będzie organizowany spec
Kamil1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez Kamil1906tsw