amauri1990 napisał(a):

|
Przy okazji meczu z Jagą komentatorzy mówili ze kontuzjowany, może tego taka przyczyna.
|
Juz przestałem liczyc ktory raz.
Co to za typ ,dlaczego Bednarz widzac jak jest bezużyteczny dla tego zespołu i nie stara sie wykopać go w 4 strony swiata ,,tylko utrzymuje takiego daromozjada ktory nie potrafi nic oprocz płakania w mediach jacy to kibice Wisly sa zli ,i wogole jest tu z przymusu.
W dodatku bierze za swoje nic nie robienie grube pieniadze potrafiac sie tylko szyderczo usmiechac do kamer i obiektywow aparatoww,siedzac i pierdzac w stołek w lozy VIP na meczach ligowych.
A jak przyjdzie cos zagrac to małolaty z Mlodej miejszaja go jak dziecko.
Krzyzk na droge i wynocha.Jak najszybciej.