Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#639
Stary 25.09.2008, 17:33
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Przy okazji meczu z Jagą komentatorzy mówili ze kontuzjowany, może tego taka przyczyna.



Juz przestałem liczyc ktory raz.



Co to za typ ,dlaczego Bednarz widzac jak jest bezużyteczny dla tego zespołu i nie stara sie wykopać go w 4 strony swiata ,,tylko utrzymuje takiego daromozjada ktory nie potrafi nic oprocz płakania w mediach jacy to kibice Wisly sa zli ,i wogole jest tu z przymusu.
W dodatku bierze za swoje nic nie robienie grube pieniadze potrafiac sie tylko szyderczo usmiechac do kamer i obiektywow aparatoww,siedzac i pierdzac w stołek w lozy VIP na meczach ligowych.

A jak przyjdzie cos zagrac to małolaty z Mlodej miejszaja go jak dziecko.


Krzyzk na droge i wynocha.Jak najszybciej.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.09.2008 o godz. 17:36.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując