Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.09.2008, 16:51
DYRU napisał(a):Wyświetl post
Info TV zawsze pewne. O nas tez prawde mówią. fajne źródło informacji masz (zreszta, każdy ma swoje)
A ściemniaczy to u nas nie brakuje.
A newsy mam z wiarygodnych źródeł, bynajmniej nie z mediów.
pozdrawiam


.




List z MON
Cytat:

Szanowy Panie

Uprzejmie informujemy, że pobór nie zostaje zawieszony, jest to
rejestracja
za którą odpowiadają "cywilne" organy państwa. Zawieszona będzie
natomiast
zasadnicza służba wojskowa, co oznacza, że od 01.01.20009 r. do WP
wcielani
będą wyłącznie ochotnicy do zawodowej służby wojskowej, bądź też
ochotnicy
do odbycia 3-miesięcznego przeszkolenia wojskowego. Projekt ustawy o
powszechnym obowiązku obrony RP przewiduje, że w sytuacjach szczególnych
wcielenie do wojska może być odwieszone i osoby, które wówczas zostaną
wcielone, przejdą pełny proces szkolenia i służby w WP. Ponadto
informujemy,
że na podstawie obowiązujących przepisów prawnych, studentowi udziela
się
odroczenia na czas pobierania nauki w szkole wyższej. Dlatego powinien Pan
jak najszybciej przedstawić w WKU stosowne zaświadczenie z uczelni.

Z poważaniem
Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej
Departament Prasowo-Informacyjny MON

Pozdrawiam
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując