Wyświetl pojedynczy post
Barbarossa
Senior Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3805
Stary 25.09.2008, 16:39
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że jak Angole z taką grą jak na WHL to tutaj dostaną 3 bramki w plecy.
Ja bym był jednak wstrzemięźliwy z takim hurraoptymizmem. Jak graliśmy z Lazio to też mieliśmy ich przejść bo zależy im bardziej na lidze, z Valerengą miał być spacerek, remis z Feyenoordem na de Kuip to także był cel do zrealizowania, a wszyscy wiemy jak się kończyło w w/w przypadkach. Pomijając w ogóle fakt, że wyeliminowanie Lazio po 3:3 w Rzymie,Valerengi czy remis z Feyenoordem zapewniający awans to były cele o wiele łatwiejsze do zrealizowania niż wyeliminowanie Spursów.
Odpowiedz cytując