Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2582
Stary 25.09.2008, 15:41
Nowohucianin^^ napisał(a):Wyświetl post
podbijam na nowej stronie gdyż bardzo ważne dla mnie !!

LCD do k800 koszt troche ponad 100 złotych i to nie jest orginalny wyswietlacz
Odpowiedz cytując