Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 25.09.2008, 14:51
ja dzowniłem sobie do wku bo za pre dni kończy mi sie odroczenia, a jako, że jestem juz po studiach i to moze byc ostatni pobór, to zastanawiałem sie cyz nie przykombinować..

Pani mi powiedziała, że wezwań na przeszkolenie po studiach juz nie wysyła i że na pewno mnei nie wezmą, dopytywałem sie 5x, powiedziała ze jak sie nic nie zmieni mam spokój, a raczej ma sie zmenić na 'lepsze'

tak więc ja na to leje, najwyżej będize keidyś jednego moda mneij na 3 miechy....
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując