|
ja dzowniłem sobie do wku bo za pre dni kończy mi sie odroczenia, a jako, że jestem juz po studiach i to moze byc ostatni pobór, to zastanawiałem sie cyz nie przykombinować..
Pani mi powiedziała, że wezwań na przeszkolenie po studiach juz nie wysyła i że na pewno mnei nie wezmą, dopytywałem sie 5x, powiedziała ze jak sie nic nie zmieni mam spokój, a raczej ma sie zmenić na 'lepsze'
tak więc ja na to leje, najwyżej będize keidyś jednego moda mneij na 3 miechy....
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|