Wyświetl pojedynczy post
MLineker
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3802
Stary 25.09.2008, 12:14
Tak się zastanawiam : dlaczego wszyscy używają skrótu TT. Nie kapuję. To jest Tottenham Hotspur więc chyba powinno być TH.
Ale to tylko taka uwaga techniczna
Odpowiedz cytując