Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
MLineker
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
3802
25.09.2008, 12:14
Tak się zastanawiam : dlaczego wszyscy używają skrótu TT. Nie kapuję. To jest Tottenham Hotspur więc chyba powinno być TH.
Ale to tylko taka uwaga techniczna
MLineker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MLineker
Znajdź inne posty napisane przez MLineker