Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 25.09.2008, 11:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Niewiem skad u ciebie takie newsy.

Bylo juz pare konferencjii Klicha i JASNO I STANOWCZO powiedzial,ze od stycznia bedzie tylko ustalenie kategorii,bez poboru.Watpie zeby facet na takim stanowisku sciemnial w tej sprawie, to praktycznie wykluczone.
Info TV zawsze pewne. O nas tez prawde mówią. fajne źródło informacji masz (zreszta, każdy ma swoje)
A ściemniaczy to u nas nie brakuje.
A newsy mam z wiarygodnych źródeł, bynajmniej nie z mediów.
pozdrawiam



co do komisji to jest zawsze wesoło legendy i historie niestworzone chodzą.
Nic strasznego w dupsko popatrzą zbadają.
z takich fazowych rzeczy:
Kumpel pare lat temu, ladnych zresztą, stawał na komisji. Chłopak stolarzem jest i w młodosci mu obcięło palec wskazujący u prawej ręki. dwa nastepne uszkodził w taki sposób, że nie są do konca sprawne. Dostał chłop bez zająknięcia kat "A" bez paragrafu.
Przyszło wezwanie po bilet. Jedzie chłop do WKU. Każe mu tam major podpisac odebranie biletu i zonk!!! chłop przeciez palca nie ma. Pyta sie mjr gdzie Cie badali.... bel ble ble
Skierowanie na ponowna komisje tym w trybie przyspieszonym i kategoria "D"
takie to małe "przeoczenie" sie zdarzyło.
Ostatnio edytowane przez DYRU : 25.09.2008 o godz. 11:34.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując