|
Powiem Wam jak ja miałem komisje wojskową w lutym.Brali nas po 12 do przebieralni tam rozbieralismy sie do majtasów. Najpierw pojedynczo wołali by zmierzyc wzrost wage i wzrok. Gdy cała kolejka sie skonczyla,zaczynała sie 2 seria.Siadałem na krzesełku przed komisja a obok mnie siedzial lekarz. Najpierw sprawdzal mi uzębienie;p, ręce.Potem musiałem wstac lekarz odchylił troche boxerki wlozyl reke i dotknął czy mam jajka i tyle z tymi legendami.Potem patrzyli na kregośłup,na stopy czy mam płaskostopie badał serce jeszcze wczesniej i cisnienie.Jak cos miałes nie tak to ci dawali skierowanie i wysyłali do specjalisty.I tyle w tym temacie. A kumplom ze szkoły co mieli gdzie indziej WKU to nawet mowili ze im jajek nie sprawdzali.Nie macie sie czego bac.
|