Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 25.09.2008, 10:55
Jeżeli mam książeczkę i od kopa dostałem kategorie A, a teraz na 3.X mam podejść na Koletek lecz dostałem się na studia, wystarczy, że machnę im świstkiem z uczelni i mogą mnie cmoknąć?

Soróweczka jeśli, to pytanie było, ale wystarczy odp. tak lub nie.
Odpowiedz cytując