|
Jeżeli mam książeczkę i od kopa dostałem kategorie A, a teraz na 3.X mam podejść na Koletek lecz dostałem się na studia, wystarczy, że machnę im świstkiem z uczelni i mogą mnie cmoknąć?
Soróweczka jeśli, to pytanie było, ale wystarczy odp. tak lub nie.
|