medyk napisał(a):

|
jadł ciastko popijał kawe i
|
i czekał na śmietankę?
Nie, ogólnie nie jest źle. Śmieję się z tego bo to jest dla mnie śmieszne. Coś nowego, zupełnie nowego. Na razie piętnastego rejestr.
Już nie śmiecę, w razie konkretnych pytań będę pisał. Dzięki za info
