Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 24.09.2008, 22:27
medyk napisał(a):Wyświetl post
jadł ciastko popijał kawe i
i czekał na śmietankę?

Nie, ogólnie nie jest źle. Śmieję się z tego bo to jest dla mnie śmieszne. Coś nowego, zupełnie nowego. Na razie piętnastego rejestr.

Już nie śmiecę, w razie konkretnych pytań będę pisał. Dzięki za info
Odpowiedz cytując