Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.09.2008, 21:12
gus2 napisał(a):Wyświetl post
Tylko w takim razie czemu jest kretynsko na stronie oficjalnej napisane, ze cena biletow w WOLNEJ SPRZEDAZY to 120zl, a wlasciciele kart kibica kupuja bilety w PRZEDSPRZEDAZY? Dla mnie przedsprzedaz to nie wolna sprzedaz, czyli nie 120zl........... Powinno to byc jakos podkreslone, bo wprowadza ludzi w blad......


siora moja była mi dzisiaj po bilet na KK i płaciła normalnie 120zł..przedsprzedaż jest po to aby ludzie z KK nie musieli czekać w kolejkach po bilety tylko mogą sobie przyjść i zakupić spokojnie w WŚ