gus2 napisał(a):

|
Tylko w takim razie czemu jest kretynsko na stronie oficjalnej napisane, ze cena biletow w WOLNEJ SPRZEDAZY to 120zl, a wlasciciele kart kibica kupuja bilety w PRZEDSPRZEDAZY? Dla mnie przedsprzedaz to nie wolna sprzedaz, czyli nie 120zl........... Powinno to byc jakos podkreslone, bo wprowadza ludzi w blad......
|
siora moja była mi dzisiaj po bilet na KK i płaciła normalnie 120zł..przedsprzedaż jest po to aby ludzie z KK nie musieli czekać w kolejkach po bilety tylko mogą sobie przyjść i zakupić spokojnie w WŚ