|
W tym sezonie zagrał 7 meczy w lidze i strzelił 6 goli. Nie żartujcie. Jak już byśmy mieli takich kupować to się bardziej Brożka opłaca zatrzymać do końca kariery w Wiśle a dokupić kogoś utalentowanego ale taniego. No sorry ale jakbyśmy mieli transfery za 5 mln Euro robić to by Cupiał już dawno zwolnił Bednarza.
|