ja_ka_ napisał(a):

|
Pewnie, że byłby mocny ale na jeden sezon. Bo Brzęczek, Hajto czy Frankowski dłużej nie pograją.
|
Żuraw i Kosa mogą jeszcze pograć co najmniej ze 2-3 lata. Obaj są chyba czołowymi graczami w swoich klubach.
Inna sprawa, to to, że zespoły budowane na byłych gwiazdach jakiejś dawnej, wielkiej drużyny zwykle nie odnoszą sukcesu (vide sprowadzanie byłych graczy Widzewa do Legii kiedy jej trenerem był Franz Smuda).