Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1870
Stary 24.09.2008, 14:41
Uważacie, że Górnik z Żurawskim, Kosowskim, Frankowskim, Grzelakiem czy Kaźmierczakiem nie byłby mocny? Moim zdaniem mogliby nieźle namieszać. Młodych utalentowanych zawodników to oni już mają. Brakuje im doświadczonych piłkarzy na poziomie (Brzęczek jest słaby), którzy mogliby pociągnąć cały zespół za sobą, dając oparcie młodym. Jeśli Górnikowi udałyby się takie transfery to wtedy zaczęliby się liczyć w krajowej piłce. Osobiście jednak szczerze wątpię w ściągnięcie Żurawskiego czy Kosowskiego. Chyba, że zadziała magia Kasperczaka.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując