|
Uważacie, że Górnik z Żurawskim, Kosowskim, Frankowskim, Grzelakiem czy Kaźmierczakiem nie byłby mocny? Moim zdaniem mogliby nieźle namieszać. Młodych utalentowanych zawodników to oni już mają. Brakuje im doświadczonych piłkarzy na poziomie (Brzęczek jest słaby), którzy mogliby pociągnąć cały zespół za sobą, dając oparcie młodym. Jeśli Górnikowi udałyby się takie transfery to wtedy zaczęliby się liczyć w krajowej piłce. Osobiście jednak szczerze wątpię w ściągnięcie Żurawskiego czy Kosowskiego. Chyba, że zadziała magia Kasperczaka.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|