|
Jak byłby taki extra to juz by grał w milanach interach sevillach itp to ze ktos poslal tam skauta jeszcze nic nie znaczy a o braku gotówki w Schalke Gelsenkirchen tez można zapomnieć od momentu jak jest gazprom jesli chcieli by go kupic to by go kupili wiec nie piszcie ze nierealny tylko drogi a czy dobry to czas pokaże
|