Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 24.09.2008, 13:29
No i stało się, do mnie też przyszedł papierek na "Rejestr przedpoborowych" Ale ja im za wiele nie pokażę, niech się nie łudzą.

Post poniżej- wraz z kumplami mamy w planach szturm na sekretarkę z prośbą o papierki. Nie ma wyjścia, musi dać. Lepiej mieć od razu. Niech się pałują i dadzą spokój obywatelowi

15 październik, ma ktoś na ten dzień?

A tak swoją drogą, pytanie nieco wybiegające w przyszłość: jak wygląda ta cała obsrana komisja lekarska?
Ostatnio edytowane przez michu-k : 24.09.2008 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując