No i stało się, do mnie też przyszedł papierek na "Rejestr przedpoborowych"

Ale ja im za wiele nie pokażę, niech się nie łudzą.
Post poniżej- wraz z kumplami mamy w planach szturm na sekretarkę z prośbą o papierki. Nie ma wyjścia, musi dać. Lepiej mieć od razu. Niech się pałują i dadzą spokój obywatelowi
15 październik, ma ktoś na ten dzień?
A tak swoją drogą, pytanie nieco wybiegające w przyszłość: jak wygląda ta cała obsrana komisja lekarska?