Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 24.09.2008, 13:09
Zgadzam się co do Napoleoniego. Sam o nim kiedyś pisałem. Podobnie jak i o Rui Miguel'u z Pacos Ferreira (w tamtym sezonie Zagłębie Lubin).

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...el/profil.html

Grywał sporo w Zagłębiu i dał się poznać jako dobry zawodnik. Dynamiczny, dobry technicznie, potrafiący dryblować i uderzyć.
Odpowiedz cytując