Zgadzam się co do Napoleoniego. Sam o nim kiedyś pisałem. Podobnie jak i o Rui Miguel'u z Pacos Ferreira (w tamtym sezonie Zagłębie Lubin).
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...el/profil.html
Grywał sporo w Zagłębiu i dał się poznać jako dobry zawodnik. Dynamiczny, dobry technicznie, potrafiący dryblować i uderzyć.