Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 24.09.2008, 12:16
Ktoś wspominał o Eduardo Ratinho, że kończy się temu piłkarzowi kontrakt. Trochę zaskakujące, by mieć w swoim składzie gwiazdę CM'a , ale czemu nie ? Skoro notowania piłkarzy praktycznie zawsze pokrywają sie z rzeczywistością ? Np. Carlos Vela.

Tylko ile taki gracz chciałby zarabiać i czy nie jest przypadkiem "po słowie" z jakimś europejskim klubem i dlatego nie podpisuje nowej umowy ?

edit:
Wszystko jasne. Sprawdzilem gościa na transfermarkcie i ma kontrakt do 2011 z Corinthians. Do tej pory był już wypożyczany do CSKA Moskwa i Touluse i chyba tylko taka możliwość wchodzi w grę. Gdyby ktoś chciał z nim podpisać kontrakt, to pewnie jakaś gruba sumka byłaby potrzebna.
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.09.2008 o godz. 16:55.
..
Odpowiedz cytując