Ktoś wspominał o Eduardo Ratinho, że kończy się temu piłkarzowi kontrakt. Trochę zaskakujące, by mieć w swoim składzie gwiazdę CM'a

, ale czemu nie ? Skoro notowania piłkarzy praktycznie zawsze pokrywają sie z rzeczywistością ? Np. Carlos Vela.
Tylko ile taki gracz chciałby zarabiać i czy nie jest przypadkiem "po słowie" z jakimś europejskim klubem i dlatego nie podpisuje nowej umowy ?
edit:
Wszystko jasne. Sprawdzilem gościa na transfermarkcie i ma kontrakt do 2011 z Corinthians. Do tej pory był już wypożyczany do CSKA Moskwa i Touluse i chyba tylko taka możliwość wchodzi w grę. Gdyby ktoś chciał z nim podpisać kontrakt, to pewnie jakaś gruba sumka byłaby potrzebna.