Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#386
Stary 24.09.2008, 12:08
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
To znaczy że ktoś kto wynajął busa na mecz będzie przestępcą. A taki nieuatoryzowany transport będzie mógł zostać legalnie zawrócony choćby wszyscy mieli bilety. To nie przelewki, bo tu nie chodzi o bzdurne regulacje PZPNu, ale o prawo powszechnie obowiązujące.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to przejdzie. Pachnie mi to niezgodnością z konstytucją i łamaniem swobód obywatelskich...
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując