kalashnikov2 napisał(a):

|
To znaczy że ktoś kto wynajął busa na mecz będzie przestępcą. A taki nieuatoryzowany transport będzie mógł zostać legalnie zawrócony choćby wszyscy mieli bilety. To nie przelewki, bo tu nie chodzi o bzdurne regulacje PZPNu, ale o prawo powszechnie obowiązujące.
|
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to przejdzie. Pachnie mi to niezgodnością z konstytucją i łamaniem swobód obywatelskich...
