Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 24.09.2008, 11:40
W temacie Wisła Can Pack - AZS Gorzów Wlkp:

spitfire napisał(a):
3-0 dla Wisły... Nie ma bata...
Czyżby w Polsce zapowiadal sie wielki kryzys damskiego basketu ?
Odpowiedz cytując