Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
1866
24.09.2008, 10:04
Pytanie tylko czy to są znani piłkarze przez nas, czy nasi znani piłkarze za granicą
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash