Overmars napisał(a):

Według mnie powinny byc prowadzone staranie o piłkarzy:
Wypisalem wszystkich piłkarzy których uwazałem za ciekawych i ktorych moze warto w paru meczach zobaczyć. Nie mówie zeby odrazu Wisła wpadała w szał transferowy i kupiła ich wszystkich ale 2-3 by sie przydało.
To jest moja wizja a co wy o niej myslicie
|
Moim zdaniem z Twojej listy faktycznie do wyjęcia są tylko Cetnarski i Napoleoni.
Reszta zbyt droga, za dobrze im w obecnych miejscach (Polonia i Sląsk mają całkiem fajne budżety i stabilizację więc za czapkę gruszek sprzedawać nie będą, tym bardziej konkurentowi).
Kaźmierczak - ława w Porto, ława w Derby - tzn. słabo z techniką o czym bylo wiadomo, ale także fizycznie, a przecież jego gra opiera się na sile i wydolności.
Podobnie nie wierzę, żeby Kasperczak chcial puścić Madejskiego czy kogokolwiek ważnego dla Górnika do Wisły.
Za to Małkowski z Odry może być w naszym zasięgu. Wiemy jaki jest pułap możliwości Marka Z., moim zdaniem tylko świeża krew może podnieść jakość naszego lewego skrzydła (chyba, że Diaz...).
Chyba, że BC zechce sięgnąć do kieszeni to wtedy możemy mieć każdego z nich.