Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 23.09.2008, 19:52
Wow, jakie poświęcenie

Samborek, stół 1, Grupa A


Prezydent TS GG: 5647278
lub PRIV wszyscy czekamy.

Rozegraliśmy to w trójkę, bez Prezydenta, który jak się nie wytłumaczy lub nie zjawi się na następnej grze to zostanie zdyskwalifikowany.

Następny termin: to Czwartek 21 , bo jutro grają koszykarki jak komuś nie pasuje to PRIV.
Ostatnio edytowane przez Kurt : 23.09.2008 o godz. 20:58.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując