Wyświetl pojedynczy post
cycek
Junior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.09.2008, 13:49
ja byłem dzisiaj zaraz po otwarciu ok 12 i była nawet mała kolejka - kończyła się przy drzwiach wejściowych
do sklepiku.
Ale spoko karnetów nie ma dużo także biletów dla wszystkich wystarczy.