Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
cycek
Junior Member
Od: 12.2006
Offline
#
28
23.09.2008, 13:49
ja byłem dzisiaj zaraz po otwarciu ok 12 i była nawet mała kolejka - kończyła się przy drzwiach wejściowych
do sklepiku.
Ale spoko karnetów nie ma dużo także biletów dla wszystkich wystarczy.
cycek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cycek
Znajdź inne posty napisane przez cycek