czy o tej porze sa korki na Kmieńskiego w stronę Matecznego?
mozdzierz napisał(a):

|
I podobnie na A4. 1,5km przed robotami są znaki że będzie zwężenie. Większość kierowców sporo wcześniej ustawia się w sznurze ale znajdą się i tacy co zapitalają pod same pachołki a potem mrugają i się ryją. Uhhhh.
|
no gdybys ty i tobie podobni ruszyli w końcu głowa i stawali jak Pan Bóg przykazał na obu pasach, a następnie wpuszczali sie 1za1, to czas oczekiwania w obu kolejkach byłby taki sam a i korki mniejsze, bo wpuszczanie byłoby jasne i oczywiste i nie byłoby sytuacji kiedy jeden wpuszcza 10 a potem pięciu nikogo....
tak to stój sobie na końcu, dzięki temu tacy jak ja zyskują, bo wiedzą do czego służy drugi pas.
niemniej zawsze lepiej dla ogółu jest kiedy sa dwie nikti korka równej długosci niz gdy jedna np. stoi już na poprzednim skrzyżowaniu..