Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
27
23.09.2008, 13:42
Wedel
napisał(a):
Coś wiadomo jak idzie sprzedaż? Chcę jutro kupić bilet i nie wiem czy mam się nastawić na długie stanie w kolejce przed Wiślackim Światem.
Byłem w pt popołudniu i było pusto, jutro zapewne będzie podobnie.
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92